Biokominek wolnostojący GALINA z certyfikatem TÜV - id 4469 - Biokominki - komineczki.com.pl
0
Umów się na bezpłatny pomiar: 505091441

Biokominek wolnostojący GALINA z certyfikatem TÜV

Biokominek wolnostojący GALINA z certyfikatem TÜV
Cena: 280,00 PLN
Opis produktu

Zalety

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają skomplikowanej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w montażu oraz w obsłudze, sprawdzą się zarówno w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to również doskonałe rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów umożliwia realizację najbardziej oryginalnych pomysłów.

 

Biokominek posiada znak zgodności TÜV. Oznaczenie produktu tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu oraz potwierdzeniem, że spełnia on obligatoryjne wymagania bezpieczeństwa. Dodatkowo znak zgodności TÜV gwarantuje, że procesy wytwarzania wyrobu monitorowane przez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są realizowane na najwyższym poziomie techniczno-organizacyjnym.

Biokominek z bezpiecznym biopojemnikiem z certyfikatem TÜV. Nowy bezpieczny biopojemnik z certyfikatem TÜV posiada dodatkową specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Posiada również wskaźnik maksymalnego poziomu biopaliwa oraz wkład chłonny zmniejszający jego zużycie i zabezpieczający przed rozlaniem na skutek przechylenia urządzenia (nawet z palącym się paliwem w pojemniku). Wygaszanie płomienia w biopojemniku realizowane jest poprzez zastosowanie ruchomej przesuwki, zamykanej za pomocą specjalnego uchwytu dostarczonego wraz z urządzeniem.

 

Sposób montażu:

- Wolnostojący, nie wymaga montażu, do postawienia w dowolnym miejscu.

 

Dane techniczne

Rodzaj paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu
Waga (kg) 3,8
Materiał wykonania stal malowana proszkowo, szkło
Szerokość (cm) 35,40
Wysokość (cm) 21,80
Głębokość (cm) 18,00
Certyfikat TÜV Tak
Kolor czarny
Rodzaj biokominka wolnostojący
Pojemność biowkładki (l) 0,30
Przeszklenie Tak
 
 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Projektowanie sklepów internetowych CStore

Właściciel sklepu:

komineczki.com.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.Kontakt ze sklepem