Piecyk na pellet z dystrybucją Ravelli RC 120 Touch różne kolory - id 4778 - Piece na pelet - komineczki.com.pl
0
Umów się na bezpłatny pomiar: 505091441

Piecyk na pellet z dystrybucją Ravelli RC 120 Touch różne kolory

Piecyk na pellet z dystrybucją Ravelli RC 120 Touch różne kolory
Cena: 15 520,00 PLN
Opis produktu

Opis

Piecyk na pellet z dystrybucją Ravelli RC 120 Touch

Kominek powietrzny z możliwością rozprowadzenia ciepłego powietrza do innych pomieszczeń. Piec posiada wbudowane trzy wentylatory wydmuchujące powietrze. Wentylator frontowy do ogrzewania pomieszczenia w którym pracuje piecyk oraz dwa tylne wentylatory przeznaczone do dystrybucji ciepłego powietrza systemem po całym domu.

Piecyk jest urządzeniem hermetycznym – 100% powietrza do paleniska z zewnątrz oraz posiada mechanizm automatycznego czyszczenia paleniska. Sonda typu K, przyśpiesza proces rozpalania oraz zapewnia szybką i płynną regulację urządzenia.

Obudowa piecyka wykonana jest z emaliowanej stali- boki, dostępny w kolorze białym, bordowym i czarnym.

Piecyk jest urządzeniem hermetycznym – 100% powietrza do paleniska z zewnątrz oraz posiada mechanizm automatycznego czyszczenia paleniska. Sonda typu K wraz z ceramiczną zapalarką, przyśpiesza proces rozpalania oraz zapewnia szybką i płynną regulację urządzenia. Możliwość podłączenia zewnętrznego termostatu. Piecyk będzie pracował tylko wtedy kiedy jest to potrzebne i nie marnował opału na samo-dogrzewanie.

Piecyk na pellet z dystrybucją Ravelli RC 120 Touch to ekologiczne urządzenia grzewcze zaopatrzone w najnowsze technologie dzięki którym emisja pyłów powodujących smog jest na minimalnym poziomie. Dowiedź się więcej tutaj.

Unikalny system RDS – płynnie regulujący pracę piecyka nawet w trudnych warunkach, zapewnia zawsze najwyższą sprawność spalania.

System automatycznego czyszczenia paleniska podczas fazy uruchomienia zapewnia zawsze bezproblemowy start nawet po długim czasie bez czyszczenia.

Piecyk posiada pilot radiowy z wyświetlaczem do zarządzania pracą urządzenia. Dzięki sondzie pomiaru temperatury w pomieszczeniu, piecyk może włączać się i wyłączać pilnując zadanych temperatur.

 

Piecyk wolnostojący na pelet Nadmuch do kilku pomieszczen
 
Moc: 4 - 11,0 kW
Kubatura: 260 m3
Waga: 195 kg
Zbiornik pelletu: 23 kg
 
Moc maksymalna (kW) 4,2 - 12,3
Wymiary szer. x wys. x gł. (mm) 535 - 1165 - 576
Zużycie opału  (Kg/h) 0,8 - 2,5
Sprawność (%) 89,5
Wylot spalin (Ø mm) 80
Autonomia pracy ciągłej (h) 8 - 26
Zużycie energii (W) 50
Klasa energetyczna A +

 

Technologie

System "ZERO"

Filozofia „ZERO” oznacza dla produktów Ravelli zero ograniczeń w codziennym użytkowaniu. System łączy innowacyjne rozwiązania techniczne zapewniające minimum obsługi piecyków prze maksymalnych korzyściach.

 

 


Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Projektowanie sklepów internetowych CStore

Właściciel sklepu:

komineczki.com.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.Kontakt ze sklepem