KFD ECO iMAX 14 wkład żeliwny - id - Wkłady kominkowe powietrzne - komineczki.com.pl
0
Umów się na bezpłatny pomiar: 505 091 441

KFD ECO iMAX 14 wkład żeliwny

Opis produktu

Wkład kominkowy KFD ECO iMAX 14

 

Nr ref. KFDEiMAX14

SOLIDNOŚĆ I TRWAŁOŚĆ

Solidna konstrukcja z najwyższej jakości żeliwa i stali gwarantuje bezpieczeństwo i niezawodność na długie lata użytkowania.

SPRAWNOŚĆ I EKOLOGIA

Nowoczesny system podwójnego spalania pozwala maksymalnie wykorzystać energię z drewna oraz dbać o środowisko

WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ

Deflektor spalin wymusza dłuższy obieg spalin w palenisku. Dzięki temu wzrasta wydajność grzewcza, a spalanie staje się bardziej ekologiczne.

BEZPIECZEŃSTWO I PIĘKNY WIDOK OGNIA

Wszystkie szyby są wykonane z przezroczystej ceramiki odpornej na temperatury do 800°C i szoki termiczne. Dzięki kurtynie powietrznej i zjawisku pirolizy pozostają dłużej czyste.

DOKŁADNA REGULACJA MOCY
Płynna regulacja wlotu powietrza pozwala sterować intensywnością i szybkością spalania.

SZYBER (opcja)
Szyber pozwala dokładnie regulować siłę ciągu w kominie.

SZCZELNOŚĆ, ESTETYKA I WYGODA

Drzwiczki blokowane są zamkiem, który szczelnie domyka drzwiczki. W komplecie (w zależności od modelu) „zimna rączka” lub rękawice, zapewniające wygodną i bezpieczną obsługę.

KOMFORT OBSŁUGI I ŁATWA KONSERWACJA

Popielnik pozwala szybko i wygodnie pozbyć się popiołu. Demontowalne części paleniska pozwalają na prace konserwacyjne bez konieczności demontażu paleniska

BEZPOŚREDNI DOLOT POWIETRZA (opcja)

Możliwość wyposażenia w bezpośredni wlot powietrza do spalania do paleniska (wyposażenie opcjonalne), gwarantuje prawidłowe funkcjonowanie w nowoczesnych, energooszczędnych domach. Wyposażenie standardowe we wkładach ECO iLUX 90 oraz ECO iLUX 90 L/R.

STELAŻ (opcja)

Opcjonalny stelaż umożliwia łatwy i szybki montaż oraz precyzyjną regulację wysokości, w celu zapewnienia stabilności. Wyposażenie standardowe we wkładach ECO iLUX 90 oraz ECO iLUX 90 L/R.