Portale kominkowe, kominki portalowe - komineczki.com.pl
0
Umów się na bezpłatny pomiar: 505 091 441

Kominki portale

Efektownie zdobione, przepiękne portale kominkowe doskonale prezentują się na ścianie w salonie czy pokoju gościnnym. Precyzyjnie wykonane zdobienia i klasyczne kolumny sprawiają, że polecane są szczególnie do tradycyjnie urządzonych wnętrz. Niektóre modele mogą zostać przez nas wykonane z dowolnego kamienia i w wybranej przez Klienta kolorystyce, co umożliwia dopasowanie ich do wystroju wnętrza. Szerokie możliwości personalizacji naszych wyrobów sprawiają, że z powodzeniem możemy sprostać wymaganiom każdego z naszych Klientów.


Wszystkie z dostępnych w naszej ofercie modeli odznaczają się wyjątkową estetyką, dzięki której prezentują się niezwykle elegancko, nadając każdemu wnętrzu nietuzinkowy charakter. Dodatkowo wybierając nasze portale kominkowe nie tracą Państwo przestrzeni, co jest szczególnie ważne we wnętrzach o mniejszym metrażu. W zależności od własnych potrzeb oraz upodobań możecie Państwo dopasować do nich odpowiedni wkład z szybą prostą, panoramiczną oraz pryzmatyczną, która może być otwierana tradycyjnie lub odgórnie.


Nasze portale kominkowe to najwyższa jakość wykonania, dzięki której produkty te posłużą Państwu przez wiele długich lat, zachwycając swoim wyglądem oraz ogrzewając bijącym od nich ciepłem. Poniżej znajduje się pełna oferta produktowa. Nie ma nic lepszego niż zimowe wieczory przy książce i w pomieszczeniu ogrzewanym naszymi wyrobami, dlatego serdecznie zapraszamy do zakupów!


Przed zakupem zadzwoń i umów się na bezpłatny pomiar
Projektowanie sklepów internetowych CStore

Właściciel sklepu:

komineczki.com.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.Kontakt ze sklepem

Montujem na terenie woj. Śląskiego , Opolskiego , Małopolskiego , Dolnośląskiego