Wkłady kominkowe. Szeroki wybór wkładów powietrznych
0
Umów się na bezpłatny pomiar: 505 091 441

Wkłady kominkowe powietrzne

W asortymencie prezentujemy solidne i praktyczne w zastosowaniu wkłady kominkowe, które są najważniejszym elementem każdego kominka. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i licznym wymaganiom naszych Klientów, udostępniamy produkty odmienne zarówno pod względem parametrów technicznych, funkcji, jak i wyglądu.

Zastosowanie wkładów kominkowychWybrane modele służą do ogrzewania zarówno powietrza, jak i wody. Kominki często wykorzystywane są jako wspomaganie istniejących już układów ogrzewania w budynkach mieszkalnych, bądź firmowych. Są funkcjonalnym dodatkiem bez względu na to, czy ogrzewanie danego pomieszczenia zasilane jest gazem, węglem, czy też olejem opałowym. Oprócz funkcji praktycznych służą również jako estetyczna dekoracja w wystroju wnętrz. Warto zatem dobrze zastanowić się, który model wkładu wybrać, aby spełniał on wszelkie oczekiwania użytkowników.

Rodzaje wkładów kominkowychUdostępniamy elementy różniące się od siebie wymiarami, stylem, ozdobami, wykończeniem, a nawet sposobem otwierania drzwiczek. Wyróżniamy wkłady powietrzne, z płaszczem wodnym, otwierane tradycyjnie, z szybą podnoszoną do góry, o nowoczesnej stylistyce, czy też klasycznym kształcie. Szeroka gama wydajnych i eleganckich modeli pozwala każdemu, nawet najbardziej wymagającemu Klientowi, na wybór rozwiązania na miarę swoich potrzeb.

Zapraszamy wszystkich Państwa do bliższego zapoznania się z naszą ofertą – w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą. Polecamy zakup produktów, które wprowadzą unikalny styl i elegancję do Państwa domów. spełnia jednocześnie funkcję użytkową.


Przed zakupem zadzwoń i umów się na bezpłatny pomiar

Wkłady kominkowe – szeroki wybór i świetna jakość


W komineczki.com.pl znajdziesz wyłącznie sprawdzone i solidne wkłady kominkowe. Nasza oferta składa się z wkładów o różnych funkcjach i przeznaczeniach. Nasze propozycje zapewnią przytulne ciepło w Twoim domu jak i będą świetnie prezentującym się obiektem. Nadadzą znaczenie Twojej aranżacji. Sklep komineczki.com.pl proponuje tylko najlepsze opcje wkładów kominkowych.


Wkłady kominkowe powietrzne


Są one wbudowane w kominek. Dzięki takiemu rozwiązaniu ogrzewanie następuje poprzez ogrzanie szybki i frontu wkładu w pomieszczeniu. Powietrze w czopuchu kominka również jest w stanie ogrzewać pokój. Takie rozwiązanie charakteryzuje przede wszystkim niska cena i łatwość w montażu. Dostępne opcje są również niezwykle estetyczne, dzięki czemu możesz wybrać to co będzie pasowało do Twojego wnętrza i jednocześnie dostarczysz domownikom odpowiednią ilość ciepła w mieszkaniu.


Wkłady powietrzne otwierane tradycyjnie


W naszym sklepie znajdziesz ogromny wybór powietrznych wkładów kominkowych otwieranych tradycyjnie. W zależności od posiadanego komina – wybierz odpowiedni wkład powietrzny. Do dyspozycji posiadamy wkłady otwierane tradycyjnie – od jednej do trzech szyb – w zależności od docelowego miejsca montażu kominka. Większa ilość szyb powietrznych jest w stanie bardziej efektywnie ogrzewać mieszkanie.


W ofercie znajdziesz również unikalne i niezwykle dobrze rzucające się w oczy szyby pryzmatyczne i panoramiczne. Pozwoli to skutecznie podkreślić Twoją aranżację salonu czy sypialni. Z nami skutecznie możesz zdecydować się również na wkłady kominkowe w formacie tunelowym!


Wkłady powietrzne z szybką podnoszoną do góry


W zależności od sytuacji, takie rozwiązanie może okazać się znacznie korzystniejsze od wkładów kominowych otwieranych tradycyjnie. Komineczki.com.pl oferuje unikalne i niezawodne opcje wieloszybowe, panoramiczne, pryzmatyczne jak i tunelowe. Wybierz to czego potrzebujesz – a my skutecznie dostarczymy Ci wszelkie niezbędne części i materiały! Oferujemy także kominki i wkłady kominkowe z montażem.


Wkłady kominkowe z płaszczem


Innym, ciekawym rozwiązaniem wkładów kominkowych są wkłady z płaszczem wodnym. Taki kominek wyposażony jest w specjalny wkład, który zawiera wymiennik ciepła. Tego typu instalacja skutecznie podgrzewa wodę, która ociepla mieszkanie i wodę użytkową. Jest to rozwiązanie bardziej wydajne od wkładów powietrznych i znacznie łatwiej jest regulować temperaturę. Instalacja takiego wkładu kominkowego jest natomiast nieco bardziej skomplikowana. Sklep komineczki.com.pl skutecznie doradzi Ci w tym zakresie i w przypadku zakupu – szybko i sprawnie zamontuje Twój wkład z płaszczem.


Tak jak w poprzednich przypadkach – również tutaj posiadamy ofertę wkładów kominkowych z płaszczem, otwieranych tradycyjnie lub szybą do góry. Nie zabraknie też różnych rozwiązań i wersji – w zależności od rodzaju twojego kominka.


Różnorodność naszego sklepu i solidność rozwiązań pozwala na zakupy praktycznie każdemu klientowi. Dokładnie przejrzyj ofertę i wybierz najlepszą opcję do Twojego wnętrza.


Projektowanie sklepów internetowych CStore

Właściciel sklepu:

komineczki.com.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.Kontakt ze sklepem

Montujem na terenie woj. Śląskiego , Opolskiego , Małopolskiego , Dolnośląskiego