Biokominki Gliwice, śląskie - komineczki.com.pl
0
Umów się na bezpłatny pomiar: 505 091 441
Przed zakupem zadzwoń i umów się na bezpłatny pomiar

Kominki z montażem

Sprawdź wszystkie nasze kominki

Kominki z montażem

Wykonujemy nowoczesne, stylowe oraz narożne portale kominkowe. 

 

Salon to miejsce spotkań i wypoczynku. W tym pomieszczeniu znakomicie odnajdzie się kominek, który nie tylko ogrzewa wnętrze w okresie jesienno-zimowym, ale także skupia rodzinę i podgrzewa atmosferę rodzinnego ogniska.

 

Jako profesjonalny i doświadczony zespół, wykonujemy kominki na indywidualne zamówienia Klientów. Dbamy przede wszystkim o to, aby system grzewczy spełniał oczekiwania naszych Klientów, a także odpowiadał najnowszym wymogom. Posiadamy certyfikat Rzetelna Firma, który potwierdza najwyższy standard świadczonych przez nas usług. 

 

Kompleksowa obsługa obejmuje wszystkie elementy niezbędne do montażu kominka. Realizujemy montaże kominków na terenie województw: śląskiego, dolnośląskiego, opolskiego i małopolskiego. Obszarem naszego działania są miasta i miejscowości w okolicach Gliwic, Opola, Wrocławia, Krakowa, Katowic czy Częstochowy. Posiadamy doświadczenie w realizacji kominków  w Austrii Niemczech. 

 

Zadzwoń i umów się na pomiar 505-091-441 lub 501-330-410

 

 

Kominki nowoczesne

Oferowane przez nas kominki to idealne rozwiązanie dla osób ceniących nowoczesne wnętrze. Proponowane przez nas kominki pełnią funkcję grzewczą oraz dzięki nowoczesnej stylistyce łatwo dopasować go do praktycznie każdej aranżacji.

Kominki stylowe

Elementem wyposażenia, który przełamie nowoczesny wygląd i wprowadzi ciepłą atmosferę jest na pewno stylowy kominek. Funkcjonalność użytkowania połączona z żywym ogniem ożywi każde pomieszczenie i wprowadzi do niego wyjątkowy nastrój.

Portale kominkowe

W naszym asortymencie znajdują się także eleganckie portale kominkowe. To dekoracja,  która pasuje do wnętrza w każdym stylu. Doskonale nadają się do mniejszych, jak i większych pomieszczeń. Sprawdźcie i przekonajcie się sami!

Wkłady kominkowe

Oferujemy duży wybór wkładów kominkowych zróżnicowanych pod względem funkcji, parametrów technicznych czy designu. W naszej ofercie posiadamy wkłady dostosowane do gustów i budżetu każdego Klienta.

Kominki z montażem na terenie województw: Śląskiego , Opolskiego , Dolnośląskiego oraz Małopolskiego

Projektowanie sklepów internetowych CStore

Właściciel sklepu:

komineczki.com.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.Kontakt ze sklepem

Montujem na terenie woj. Śląskiego , Opolskiego , Małopolskiego , Dolnośląskiego