Kratki MBN 680 lewy BS MBN/680/L/BS - id - Wkłady kominkowe powietrzne - komineczki.com.pl
0
Umów się na bezpłatny pomiar: 505 091 441

Kratki MBN 680 lewy BS MBN/680/L/BS

Opis produktu

OPIS:

Kominek MBN 680 to perfekcja w każdym detalu. Najlepsze materiały, najnowsze rozwiązania, dbałość o szczegóły spowodowały, że produkt ten to efektywne źródło ciepła, które zapewnia bezpieczeństwo energetyczne, ekologiczne spalanie i łatwość użytkowania.

Jednak ten kominek to coś więcej. Stanie się przyjacielem rodziny. Będzie uczestnikiem najważniejszych momentów, rodzinnych spotkań, rozmów i beztroskich chwil spędzonych z najbliższymi. Zapewni spokój i ciepłą atmosferę.

WZBUDZA ZACHWYT

Wkład kominkowy MBN 680 zaprojektowany jest specjalnie z myślą o najbardziej wymagających. Kominek przyciąga uwagę swoimi symetrycznymi proporcjami. Przepiękna wizja ognia widoczna z wertykalnego paleniska zachwyci każdego. Elegancji dodaje także klamka – mały detal, na który każdy zwróci uwagę. Można wybrać tradycyjną czarną lub postawić na odważny kolor złoty lub niklowany. Nowoczesny styl dodatkowo podkreśla szyba typu Glass.

EFEKTYWNE OGRZEWANIE

Szereg innowacyjnych rozwiązań zastosowanych we wkładzie kominkowym MBN 680  sprawia, że ogrzewając dom tym urządzeniem jest pewność maksymalnego wykorzystania energii. Moc urządzenia pozwala efektywnie ogrzać powierzchnię nawet 120 m2.

Paląc suchym drewnem liściastym stawia się także na oszczędność pieniędzy. Niezależne badania jednoznacznie wskazują na drewno, jako jedno z najtańszych źródeł ogrzewania.

BEZPIECZEŃSTWO ENERGETYCZNE

Niespokojne czasy w jakich obecnie żyjemy, wymagają od nas zwrócenia szczególnej uwagi na zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego dla nas i naszych najbliższych. Musimy mieć alternatywę dla głównego źródła ciepła. Dlatego tym ważniejsze jest, że kominkiem możemy ogrzewać dom także w przypadku braku prądu.

KOMFORT UŻYTKOWANIA

We wkładzie kominkowym MBN 680 zastosowanych jest kilka istotnych rozwiązań, które wpływają na wygodę. Wzmocnione konstrukcyjnie, wykonane z zamkniętego profilu drzwi są stabilne, wytrzymałe na naprężenia i działają bezawaryjnie. Specjalna perforowana konstrukcja klamki chroni ją przed nadmiernym nagrzewaniem. System czystej szyby powoduje, że można się cieszyć niezakłóconą wizją ognia. Wkład posiada również ruszt oraz specjalny pojemnik na popiół, co znacznie ułatwia utrzymanie czystości w palenisku.

W ZGODZIE Z NATURĄ

Stawiamy na ekologię! Kupując ten kominek i stosując prawidłowe metody palenia suchym drewnem drzew liściastych dbasz o środowisko naturalne. Nie przyczyniasz się do powstawania smogu. Wszystko to dzięki temu, że to urządzenie spełnia najsurowsze kryteria ekologiczne, z Ekoprojektem oraz niemiecką normą BImSchV 2. Doskonała szczelność wkładu kominkowego powoduje także, że może być stosowany w domach z rekuperacją.

 

DANE TECHNICZNE:

Ogólne

Moc nominalna (kW) 10
Zakres mocy grzewczej (kW) 5.0 - 12.0
Materiał wykonania stal
Sprawność cieplna (%) 81
Rodzaj paliwa sezonowane drewno liściaste (wilgotność ≤20%)
Temperatura spalin (oC) 261
Max długość polan (cm) 30
Minimalne wymagane pole czynne kratek wylotowych (cm2) ≥700
Minimalne wymagane pole czynne kratek wlotowych (cm2) ≥500
Rodzaj przeszklenia boczne
Otwieranie drzwi w lewo

Parametry fizyczne

Waga (kg) 177,0
Średnica wylotu spalin (mm) 200
Szerokość (cm) 54.7
Wysokość (cm) 160
Głębokość (cm) 54.7
Średnica (cm) 200

Certyfikat/Zgodność

Spełnia kryteria EKOPROJEKTU  
Przeznaczony do rekuperacji  
Zgodność z normą BImSchV 2  

Efektywność energetyczna

Klasa energetyczna A+
współczynnik EEI 108.5
Emisja CO (przy 13% O2) ≤ podawana w % 0.1
Emisja pyłków (pył) (mg/Nm3) 30

Wyposażenie

Dolot powietrza  
Wyłożenie komory spalania  
Popielnik  
Ozdobna szyba typu glass  

 


Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Pliki
Pliki do pobrania:

Projektowanie sklepów internetowych CStore

Właściciel sklepu:

komineczki.com.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.Kontakt ze sklepem

Montujem na terenie woj. Śląskiego , Opolskiego , Małopolskiego , Dolnośląskiego