Kominki akumulacyjne, kominek z systemem akumulacji ciepła - komineczki.com.pl
0
Umów się na bezpłatny pomiar: 505091441

Kominki akumulacyjne

Praktyczne, efektowne i nowoczesne – takie właśnie są prezentowane przez nas kominki akumulacyjne. Tego typu urządzenia nie tylko wprowadzają do domu ciepły, przytulny klimat i są doskonałym dodatkiem do każdego typu wnętrza, ale także pełnią rolę praktyczną. Ogrzewają pomieszczenie, a dzięki swojemu wkładowi nie wymagają ciągłego podtrzymywania pracy. Wykonane są ze specjalnego materiału, który akumuluje ciepło i oddaje je do pomieszczenia nawet po tym, jak płomień w palenisku zgaśnie. Dzięki temu oferowany przez nas produkt to rozwiązanie niezwykle komfortowe, a przy tym efektywne i tanie w eksploatacji.

W naszym asortymencie posiadamy kominki akumulacyjne narożne oraz na prostą ścianę. Niektóre z nich wyposażone są w szybę panoramiczną, która pozwala na oglądanie palącego się płomienia. Tego typu atrakcja stanowi idealne dopełnienie spokojnego, zimowego wieczoru. Warto również wspomnieć, że produkty w tej kategorii są antyalergiczne, ponieważ nie powodują cyrkulacji kurzu. Wszystkie podane na tej stronie ceny uwzględniają usługę montażu, a także zapewnienie niezbędnych do tego materiałów. Klikając na konkretny produkt uzyskają Państwo szczegółowe informacje, m.in. o jego wymiarach.

Jeśli szukają Państwo kominka, który będzie nie tylko estetyczny, ale również praktyczny, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Projektowanie sklepów internetowych CStore

Właściciel sklepu:

komineczki.com.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.Kontakt ze sklepem